КАТП » Про підприємство

Про підприємство

Комунальне підприємство «Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство 1628» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, (надалі - Підприємство) відповідно до вимог Законів України, Господарського та Цивільного кодексів України створене та засновано на комунальній формі власності. Засновником та власником Підприємства є Кременчуцька міська територіальна громада в особі Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (далі - Власник).

Підприємство функціонально підпорядковується Власнику в особі уповноваженого ним структурного підрозділу – Департаменту житлово-комунального господарства Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (далі – Департамент) в межах, визначених цим Статутом та Положенням про Департамент.

Основною метою діяльності Підприємства є задоволення потреб споживачів послугами:
•   збирання, видалення та вивезення твердих побутових відходів та рідких нечистот з домоволодінь, незалежно від їх відомчої приналежності, від підприємств, установ, організацій згідно з договорами;
•   вивезення, видалення, розміщення та захоронення твердих відходів, що вивозяться на міське звалище автотранспортом Підприємства чи автотранспортами підприємств міста;
•   механізоване прибирання проїжджої частини вулиць;
•   боротьба з ожеледицею та сніговими заметами.

В своїй діяльності підприємство керується:

КП «Кременчуцьке КАТП 1628» надає послуги:

КП «Кременчуцьке КАТП 1628» є виконавцем вищезазначених послуг, а споживачі (населення, суб’єкти підприємницької діяльності) зобов’язані укладати договори.

Відповідно до п. 2 ст. 35-1 Закону України «Про відходи», власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі житлових будинків, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка в установленому порядку визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів, здійснюють оплату таких послуг.

На підставі ч.3 ст.20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживач зобов’язаний:

  • укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору;
  • оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.

Перевезення побутових відходів здійснює спеціалізоване підприємство КП «Кременчуцьке КАТП 1628».

Основним завданням підприємства є задоволення потреб споживачів послугами зі збирання, видалення й вивезення твердих побутових відходів і рідких нечистот з домоволодінь, незалежно від їхньої відомчої приналежності, та від підприємств, установ, організацій – згідно з договорами автотранспортом КП «Кременчуцьке КАТП 1628»; розміщення та захоронення твердих відходів на міському звалищі, а рідких нечистот – на полях асенізації; механізоване прибирання проїжджої частини вулиць; боротьба з ожеледицею і сніговими заметами. Рішеннями сесій міської ради КП «Кременчуцьке КАТП 1628» надано право на постійне користування землею для експлуатації та обслуговування виробничої бази: - по вулиці  Левка Лук’яненка площею 19617 кв.м , на звалищі «Деївська гора» площею – 280554 кв.м., будівлею цілісного майнового комплексу по вул.Кірова, 97 площею – 12064 кв.м.

Об’єм сміття, яке вивозиться Комунальним підприємством «Кременчуцьке КАТП 1628»


Охоплення населення міста послугами вивезення побутових відходівДля зменшення надходження несортованих відходів на звалище, підприємство проводить роздільне збирання твердих побутових відходів. Також підприємством проводиться прийом відпрацьованих ртутьвмісних ламп від населення, бюджетних організацій і установ з подальшим транспортуванням їх на демеркурізацію до спеціалізованих підприємств.


Комунальне підприємство «Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство 1628» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області розташоване за адресою: 39617, Полтавська область, 

м. Кременчук, вул. Левка Лук’яненка, 48/75.

Директор КП «Кременчуцьке КАТП 1628»  -  Шиян Сергій Олексійович.