Вивіз листя

Восени кожного року в Кременчуці виникає необхідність прибирання опалого листя. Деякі мешканці нашого міста спалюють листя на своїх присадибних ділянках, в результаті чого в повітря виділяється багато канцерогенних речовин - це приводить до погіршення екологічної ситуації в Кременчуці. Найкращим вирішенням цієї проблеми є вивіз опалого покрову дерев за місто для подальшої утилізації та переробки.

Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство 1628 здійснює вивезення і подальшу утилізацію опалого листя на спеціально відведені для цього ділянки за межами міста. Ми маємо всі необхідні ресурси для ефективного виконання цієї задачі. В розпорядженні Кременчуцького КАТП 1628 є достатня кількість самоскидів, відкотних контейнерів та іншої техніки, яка надає змогу успішно вирішувати проблему опалого листя.

Ми надаємо послуги по вивезенню листя та інших відходів виключно після укладення договору на надання житлово-комунальних послуг. За більш детальною інформацією звертайтесь в наш абонентский відділ за телефоном 75-85-47 або за адресою: м. Кременчук, вул. Левка Лук’яненка 48/75. Ми працюємо кожного робочого дня з 8-00 до 17-00 години. Відвідайте сторінку «Тарифи на послуги», та ознайомтесь з вартістю наших послуг.

Для замовлення обраної послуги Кременчуцького КАТП 1628 заповніть форму
Замовити
Для отримання детальної інформації зверніться за телефоном +38(0536) 75-85-49