КАТП » Послуги для приватного сектора » Транспортні послуги

Транспортні послуги

Комунальне підприємство «Кременчуцьке КАТП 1628» надає споживачам усі види транспортних послуг. Наші замовники - це приватні власники та суб'єкти підприємницької діяльності. Автопарк підприємства налічує кілька десятків різних видів транспортних засобів, які дають змогу виконувати широкий спектр найрізноманітніших послуг. Ми здійснюємо перевезення та захоронення твердих і рідких побутових відходів, надаємо ряд інших транспортних послуг.

В нашому підприємстві можна замовити послуги самоскида, бортового автомобіля, асенізатора, тягача з контейнером, автобуса, навантажувача та інших видів спеціальної техніки. Ми допоможемо Вам вивезти будівельне сміття, рідкі побутові відходи тощо. Крім того споживачі можуть скористатися нашими послугами для доставки будівельних та сільськогосподарських матеріалів, замовити автобус для перевезення пасажирів.

У Кременчуці прибирання міських доріг здійснюється силами Кременчуцького комунального «Кременчуцьке КАТП 1628». Нашими замовниками являється населення Кременчука і суб'єкти підприємницької діяльності. В розпорядженні КП «Кременчуцьке КАТП 1628» знаходиться великий автопарк спеціалізованої техніки та достатня кількість кваліфікованих співробітників, які надають можливість на протязі всього року ефективно виконувати прибирання різного типу доріг.

Прибирання доріг включає в себе комплекс заходів по регулярному очищенню проїжджої частини, тротуарів, парковок, зупинок громадського транспорту та інших дорожніх споруд (мостів, тощо) від бруду, сміття, снігу та льоду. Прибирання доріг в теплий період року включає в себе підмітання, полив дорожнього полотна. Взимку проводиться прибирання та вивезення сміття, посипання піском та піщано-соляною сумішшю проїжджої частини та тротуарів.

Виконання всіх видів робіт здійснюється виключно на основі договору. Для замовлення транспортних послуг зв'яжіться з нами за телефонами: 75-85-47; 75-85-48; 75-85-49 або завітайте до абонентского відділу особисто. Ми знаходимося за адресою: м. Кременчук, вул. Левка Лук’яненка 48/75. Диспетчери працюють кожного робочого дня з 8-00 до 17-00 години. Вся інформація про вартість транспортних послуг знаходиться на сторінці «Тарифи на послуги».

Для замовлення обраної послуги КП "Кременчуцьке КАТП 1628" заповніть форму
Замовити
Для отримання детальної інформації зверніться за телефоном +38(0536) 75-85-49