КАТП » Корисна інформація » Добровільна сплата за житлово-комунальні послуги – спокійна пенсія

Добровільна сплата за житлово-комунальні послуги – спокійна пенсія

Чому потрібно сплачувати рахунки по вивезенню побутових відходів вчасно?

Тому, шановні мешканці та приватні підприємці міста Кременчука, замисліться над тим скільки Ви повинні переплачувати своїх власних коштів, переносити приниження від сусідів, в разі примусового арешту Вашого майна державними виконавцями, у випадку затягування добровільної сплати за житлово-комунальні послуги. Навіщо самим же «лізти у боргову яму», за плечима носити свої борги до пенсії.

Крім того повідомляємо, що громадяни, які потрапили в тяжке скрутне становище, не мають можливості оплатити усю суму заборгованості, вони завжди можуть звернутися до Кременчуцького КАТП 1628 із заявою для розстрочення заборгованості відповідно до Закону України «Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергії», згідно з яким із підприємствами – надавачами житлово-комунальних послуг укладаються договори про щомісячне рівномірне погашення реструктуризованої заборгованості та своєчасну сплату поточних платежів за комунальні послуги.

Для отримання більш детальної інформації та укладання договорів щодо надання послуг на збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів, а також вивезення рідких нечистот та внесення поточної плати і заборгованості за надані послуги просимо мешканців та приватних підприємців звертатися до абонентського відділу Кременчуцького комунального автотранспортного підприємства 1628, що знаходиться по вул. Левка Лук’яненка 48/75 або за тел. 75-85-48 та 75-85-47 (відділ реалізації).