КАТП » Корисна інформація » Послуги кременчуцького комунального автотранспортного підприємства 1628

Послуги кременчуцького комунального автотранспортного підприємства 1628

В процесі життєдіяльності мешканців та господарської діяльності приватних підприємств обов’язково утворюється побутове сміття, у вигляді скляних, поліетиленових пляшок, картонних коробок, відходів, які утворюються на присадибних ділянках (листя гілок, бадилля та інше).

Рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області № 793 від 06 листопада 2009 року виключено зі складу послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій послуги з вивезення та утилізації твердих побутових і негабаритних відходів та очищення дворових туалетів та приямків. Згідно рішення виконавцем послуг з вивезення та захоронення твердих побутових і негабаритних відходів, очищення дворових туалетів і приямків у житловому фонді Кременчуцької міської ради визначено Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство 1628.

Згідно Статуту Кременчуцького комунального автотранспортного підприємства 1628, основною метою діяльності підприємства є задоволення потреб споживачів послугами, а саме видалення та вивезення твердих побутових відходів та рідких нечистот з домоволодінь, незалежно від їх відомчої приналежності від підприємств, установ, організацій.

Кременчуцьке КАТП 1628 є виконавцем вищезазначених послуг, а споживачі (населення, суб’єкти підприємницької діяльності) зобов’язані укладати договори. Відповідно до п. 2 ст. 35-1 Закону України «Про відходи», власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі житлових будинків, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка в установленому порядку визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів, здійснюють оплату таких послуг.

На підставі ч.3 ст.20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживач зобов’язаний:

  • - укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору;
  • - оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.

Згідно ст. 29 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», договір на надання житлово-комунальних послуг у багатоквартирному будинку укладається між власником квартири, орендарем чи квартиронаймачем.

Тобто, судячи із норми вищезазначеної статті укласти договір - це в-першу чергу обов’язок споживача.

Обов’язок укладення договору Виконавцем є наслідком звернення Споживача. Відсутність письмового оформлення правовідносин не є виключним доказом відсутності самих правовідносин. Правовідносини по наданню житлово-комунальних послуг виникають завдяки вільному волевиявленню самих споживачів Тобто людини викинула сміття – зробила перший крок до правовідносин з надавачем послуг, а саме з Кременчуцьким КАТП 1628, тому зобов’язана сплачувати. Хоча б частково сплачувала за надані послуг значить автоматично прийняла умови договірних відносин між Виконавцем та Споживачем.

Комунальні послуги – це результат господарської діяльності, спрямованої на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи у забезпеченні холодною та гарячою водою, водовідведенням, газо- та електропостачанням, опаленням, а також вивезення побутових відходів у порядку, встановленому законодавством.

Для отримання більш детальної інформації та укладання договорів щодо надання послуг на збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів, а також вивезення рідких нечистот та внесення поточної плати і заборгованості за надані послуги просимо мешканців та приватних підприємців звертатися до абонентського відділу Кременчуцького комунального автотранспортного підприємства 1628, що знаходиться по вул. Левка Лук’яненка 48/75 або за тел. 75-85-48 та 75-85-47 (відділ реалізації).