» Про підприємство

Про підприємство

Кременчуцьке підприємство КАТП 1628 зареєстроване розпорядженням виконкому Кременчуцької міської ради народних депутатів за № 770/20 від 01.06.1994 р., як Кременчуцьке державне комунальне підприємство 1628 та перереєстроване розпорядженням виконкому Кременчуцької міської Ради народних депутатів за № 943-Р від 20.08.1999р. як Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство.

Підприємство створене та засновано на комунальній формі власності. Засновником та власником Кременчуцького комунального автотранспортного підприємства є територіальна громада м. Кременчука в особі Кременчуцької міської ради. Підприємство функціонально підпорядковується управлінню житлово-комунального господарства Кременчуцької міської ради.

В своїй діяльності підприємство керується:

Кременчуцьке КАТП 1628 надає послуги:

Кременчуцьке КАТП 1628 є виконавцем вищезазначених послуг, а споживачі (населення, суб’єкти підприємницької діяльності) зобов’язані укладати договори.

Відповідно до п. 2 ст. 35-1 Закону України «Про відходи», власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі житлових будинків, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка в установленому порядку визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів, здійснюють оплату таких послуг.

На підставі ч.3 ст.20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживач зобов’язаний:

  • укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору;
  • оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.

Перевезення побутових відходів здійснює спеціалізоване підприємство Кременчуцьке КАТП 1628.

Основним завданням підприємства є задоволення потреб споживачів послугами зі збирання, видалення й вивезення твердих побутових відходів і рідких нечистот з домоволодінь, незалежно від їхньої відомчої приналежності, та від підприємств, установ, організацій – згідно з договорами автотранспортом Кременчуцького КАТП 1628; розміщення та захоронення твердих відходів на міському звалищі, а рідких нечистот – на полях асенізації; механізоване прибирання проїжджої частини вулиць; боротьба з ожеледицею і сніговими заметами. Рішеннями сесій міської ради Кременчуцькому КАТП 1628 надано право на постійне користування землею для експлуатації та обслуговування виробничої бази: - по вулиці Горького площею 19617 кв.м , на звалищі «Деївська гора» площею – 280554 кв.м., будівлею цілісного майнового комплексу по вул.Кірова, 97 площею – 12064 кв.м.

Об’єм сміття, яке вивозиться Кременчуцьким КАТП 1628

Охоплення населення міста послугами вивезення побутових відходів

Для зменшення надходження несортованих відходів на звалище, підприємство проводить роздільне збирання твердих побутових відходів. Також підприємством проводиться прийом відпрацьованих ртутьвмісних ламп від населення, бюджетних організацій і установ з подальшим транспортуванням їх на демеркурізацію до спеціалізованих підприємств.


Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство 1628 розташоване за адресою: 39617, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Горького, 48/75.

Директор Кременчуцького КАТП 1628 Шиян Сергій Олексійович.